Tym razem jedziemy na południe. I pokazujemy kilka propozycji tańszych kwater w Austrii, Chorwacji i we Włoszech. Kto jedzie z nami?

Z ofertami last minute jest tak, że trzeba się spieszyć. Trzeba też iść na kompromis – jechać wtedy, kiedy dają, a nie wtedy, kiedy się zaplanowało. W przypadku większości poniższych propozycji terminy są bliskie. Ale jeśli ktoś nie ma planów na drugą połowę sierpnia – w sam raz.

Austria: Sissi i majestatyczne szczyty Tyrolu

W Bad Gastein bywali cesarze i cesarzowie, królowe i królowie. Wśród nich min. cesarz Franciszek Józef z żoną Sissi. Miasto rozwinęło się w dziewiętnastym wieku, stąd jego szczególny klimat. Grand Hotel de l´Europe, w którym znajduje się wybrany przez nas apartament mieści się w stuletnim, secesyjnym budynku.

Ile trzeba zapłacić za pobyt w tym miejscu? Wbrew pozorom – nie tak dużo. Kto skorzysta z promocji last minute i zarezerwuje noclegi za pośrednictwem Interhome zapłaci tylko 713 zł za dwie osoby. Za tydzień.

Jeśli nie macie ochoty na nieco mimo wszystko ruchliwe uzdrowisko, możecie wybrać Apartamenty Voithofer w miejscowości Gerlos-Königsleiten. To okolice Zell am See, a więc samo serce tyrolskich Alp. Czteroosobowe mieszkanie z dwiema sypialniami wynajmiecie za tysiąc złotych. I to nie tylko w sierpniu, ale w całym okresie, aż do końca listopada.

Chorwacja: na lądzie lub na wyspie

Vodice to popularny kurort. Lubią tam jeździć turyści z Polski i innych krajów Europy Środkowej. Nic dziwnego: morze jest błękitne, widoki piękne, a pogoda doskonała. Co więcej, z południa Polski można tam dotrzeć w jeden dzień.

A noclegi? Mieszkanie w ofercie last minute proponowane przez Interhome kosztuje (w ostatnim tygodniu sierpnia) 1,6 tys. zł. Mogą w nim nocować cztery osoby. Morze oddalone jest o 400 m.

Vodice – popularny kurort nad morzem

Kto chce, może skoczyć trochę dalej – minąć Split i przepłynąć na wyspę Brac. Tam znajdzie pięcioosobowe mieszkanie do wynajęcia, od 18 sierpnia, za 2 tys. zł. O jedną trzecią taniej niż normalnie. Z balkonu ponoć widać morze, a w mieszkaniu jest klimatyzacja.

Włochy: miasto Leonarda i riwiera

Miasto Vinci ma typową dla Toskanii architekturę: małe domki rozłożone na wzgórzach. Co jednak najważniejsze, to właśnie tam mieści się dom wielkiego Leonarda. Te okolice to także świetny punkt wypadowy dla tych, którzy chcą lepiej poznać ten słynny włoski region.

7 km od Vinci leży Cerreto Guidi. A w nim – willa, w którym znajduje się mieszkanie na wynajem. Dla dwóch osób, na tydzień (od 18 do 25 sierpnia), za tysiąc złotych (obniżka o 33 proc.). Można dostawić łóżeczko dla dziecka.

Drugą opcją włoską jest Stellanello, miasteczko leżące 10 km od Andory na Riwierze Liguryjskiej. Nad morze jest stąd 14 km, poza tym – cisza, spokój i malownicze wzgórza Ligurii. A wszystko za 1,7 tys. zł dla czterech osób. I to do końca września. To nasza ostatnia propozycja na kierunku – południe.

To jak, jedziemy?
—————————
Artykuł sponsorowany
Autorem artykuły jest witryna internetowa https://anonserek.pl/gadzety – najlepsze gadżety erotyczne dla dorosłych.