Loty do Londynu

0
33
Rate this post

Lot samolotem dla wielu ludzi wydaje się czymś wyrafinowanym, atrakcją z wyższej półki. Dużo osób nie decyduje się na podróż za granicę poprzez stereotyp wysokich kosztów przelotu, jednak mit ten należy obalić. Istnieje teraz multum tanich linii lotniczych którzy oprócz tanich przedziałów cenowych gwarantują nam dosyć przystępny standard, jak i okazjonalne promocje. Weźmy na przykład loty do Londynu.
W Londynie istnieje kilka lotnisk, na przykład Stansted, Luton, czy Heathrow. Z każdego z nich można w sposób łatwy, przyjemny, a przede wszystkim szybki dotrzeć do centrum miasta, więc to, na które lotnisko polecimy nie powinno robić żadnej różnicy.
Obecnie dość dużo linii obsługuje loty do stolicy Wielkiej Brytanii, jednak do najpopularniejszych należą: Ryanair, Wizzair, czy nasza polska linia lotnicza LOT. Standardowe ceny mieszczą się w przedziale 100- 250zł, jednak, szczególnie w dwóch pierwszych przytoczonych liniach co jakiś czas pojawiają się promocje. Na przykład w zeszłym roku Ryanair’em do Londynu przelecieć można było za jedyne 36 zł w dwie strony. Cena co najmniej okazyjna, gdyż za taką sumę nie można zazwyczaj dojechać z Gdańska do Warszawy. Lot trwa około 2 godziny, niezależnie od miasta, a tych, z których do Londynu wylecieć możemy jest kilka, przykładowo Gdańsk, Warszawa, czy chociażby Kraków.
Znając te informacje można śmiało łapać za telefon i sprawdzać tanie linie lotnicze, aby nie przepłacać za nasze wymarzone wakacje, a pieniądze, które normalnie wydalibyśmy na sam lot, przeznaczyć możemy na londyńskie atrakcje, których przecież nie brakuje