Czarter jachtów morskich Bałtyk

0
34
Rate this post

Turystyka morska nad Bałtykiem
W okresie wakacji dużo turystów wybiera się nad polskie morze, aby wypocząć po całym roku trudów związanych z codziennymi obowiązkami. Wielu wczasowiczów wybiera aktywny wypoczynek wykorzystując swój wolny czas na żeglugę po morzu Bałtyckim.

Rozpocząć swoją przygodę na Bałtyku można od skorzystania z usług, jakie oferuje Czarter jachtów morskich Bałtyk. Dynamicznie rozwijający się rynek powoduje, że oferta jest bardzo bogata. Udostępniane są najnowocześniejsze jachty znanych producentów, które są świetnie wyposażone i gotowe do żeglugi pełnomorskiej. Na każdym jachcie znajduje się komplet środków ratunkowych i żeglarskich. Jachty czarterowane są w zasadzie na okres 7 dni, lecz istnieje również możliwość negocjacji okresu wynajmu jachtu. Każdy członek załogi objęty jest ubezpieczeniem NNW, a każdy jacht jest ubezpieczony polisą OC oraz Casco.

Wybierając się na wakacje nad morzem warto spędzić aktywnie czas żeglując, ponieważ jest to świetna forma wypoczynku i możliwość poznania uroków Bałtyku, a bogata oferta, jaką oferuje czarter jachtów morskich bardzo zachęca do żeglugi.