Apartamenty we Włoszech – taniej

0
60
Rate this post

Wynajęcie mieszkania na wakacje to jeden ze sposobów na obniżenie kosztów i podniesienie poziomu prywatności w czasie urlopu. Teraz apartamenty we Włoszech można zarezerwować nieco taniej.

Ponieważ Ryan Air oferuje promocyjne loty do trzech włoskich miast (Bolonii, Wenecji i Pizy) postanowiliśmy sprawdzić, czy można tam znaleźć tańsze mieszkania na wakacje. W ofercie Interhome wpadliśmy na kilka ciekawych ofert.

Piza: krzywa wieża za jedną trzecią ceny

W samej Pizie promocyjnych apartamentów nie ma. Są jednak w okolicy. Orciatico leży kilkadziesiąt kilometrów od Pizy i sama w sobie jest niezwykle ciekawym miejscem. Interhome proponuje tam sześcioosobowe mieszkanie (2 sypialnie, 3 pokoje, pow. 5 m2) do wynajęcia. Cena? Na najbliższy tydzień: 1 520 zł za tydzień, o jedną trzecią taniej niż normalnie.

Wenecja: nieco taniej w samym mieście

Okolice Wenecji to bardzo popularny region turystyczny. Dlatego mieszkania wakacyjne są tam nieco droższe. Dlatego trzeba korzystać z okazji, kiedy się pojawiają. Rezerwując noclegi na nadchodzący tydzień możecie zaoszczędzić tysiąc złotych. Wada: duża odległość od morza.

Kto może pozwolić sobie na więcej, temu możemy podpowiedzieć wynajem apartamentu w samej Wenecji. Pięć pokoi, dwie sypialnie, ładowność na sześć osób – teraz można ten apartament wynająć za niecałe 5 tys. zł za tydzień. 10 proc. taniej niż normalnie.

Włochy: last minute w zasięgu

Oczywiście można pokombinować i wybrać miejsce położone w dalszej odległości od lotniska. Wynająć samochód lub skorzystać z usług włoskich kolei. Pełna lista okazji last minute oferowanych przez Interhome znajduje się tutaj.