Najlepsze hotele w Tunezji

0
70
Rate this post

Strony internetowe aż kipią od propozycji najlepszych, najwygodniejszych, najbardziej luksusowych, najlepszych hoteli w Tunezji. Trudno spośród nich wybrać takie, które są niezaprzeczalnymi „mistrzami w swoim fachu”, ponieważ jest ich  mnóstwo. Jedno jest pewne: w Tunezji bez nerwów można znaleźć miejsce, w którym można się zakwaterować podczas urlopu lub wakacji w tym kraju.

Zanim wybierzemy się na wakacje do Tunezji, należy sprawdzić oferty różnych hoteli. Dobrze jest też sprawdzić opinie o tych miejscach, chociażby w Internecie, korzystając ze zdania wyrażonego przez tych, którzy Tunezji już zakosztowali.

Na co zwracać uwagę?

Luksusowy hotel powinien charakteryzować się nie tylko wspaniałymi wnętrzami, ale również okolica, a w zakres tego zagadnienia wchodzi na przykład odległość od największych miast, atrakcji turystycznych czy takich miejsc jak lotnisko.

Ważna jest też, rzecz jasna, cena, jaką hotel proponuje i na jaką turysta jest w stanie sobie pozwolić.

Zwykle, aby zając sobie upragnione miejsce w danym hotelu, trzeba zarezerwować je dużo wcześniej. Niektórzy rezerwują je nawet rok przed planowanym wyjazdem.  Są i tacy, którzy wolą korzystać z ofert Last Minute – kosztuje ich to mniej pieniędzy, ale pewnie więcej nerwów, czy miejsce jeszcze w ogóle się znajdzie. Wówczas jest też mniejsze prawdopodobieństwo znalezienia miejsca zakwaterowania, ale nie jest to niemożliwe.

Hotel Hasdrubal Prestige Thalassa & Spa

Jednym  z najwyżej ocenianych przez internautów hoteli w Tunezji jest Hotel Hasdrubal Prestige Thalassa & Spa. Znajduje się on kilka kilometrów od miejscowości Midoun, około  12 km od stolicy Houmt Souk i około 18 km od lotniska. To hotel uważany za luksusowy, posiadający wszelkie udogodnienia, jakich potrzebują turyści jednostkowi, a także rodziny z dziećmi. Ma także w ofercie baseny (kryty i otwarty). Znajduje się tu także salon SPA. Znajdzie się również to, co dzisiejszemu turyście niezbędne, czyli dostęp do Internetu.

Ponadto dużym plusem tego miejsca jest znajdująca się nieopodal piaszczysta plaża z nieodpłatnymi leżakami. Wieloma udogodnieniami charakteryzują się także pokoje wewnątrz hotelu. Można wybrać pomiędzy przestronnymi a bardziej przestronnymi pokojami, to stwierdzenie ma na celu zobrazowanie, że pokoje cechują się wygodą i dużą przestrzenią. Przykładowe podstawowe udogodnienia w typowym pokoju to  klimatyzacja centralna, telewizja,
telefon, minibar, sejf, łazienka (WC, wanna/prysznic, suszarka do włosów), balkon/taras.

Nie brakuje także restauracji i barów, do których można udać się na wykwintny posiłek. Śniadania są zapewniane w formie bufetu.

Więcej o tym miejscu można dowiedzieć się ze strony internetowej hotelu: http://www.hasdrubal-thalassa.com/.

Hotel Riu Palace Oceana Hammamet

Najlepsze hotele w Tunezji to bardzo szerokie zagadnienie, ale warto wspomnieć choć o jeszcze jednym po to, aby mieć porównanie i wstępny wachlarz możliwości. Hotel Riu Palace Oceana Hammamet również wysoko oceniany przez internautów.

Jest on położony w ogrodzie  z egzotycznymi palmami i kwiatami  centrum zapewniającym udany wypoczynek jest basen, SPA i plaża utrzymane według światowego formatu. Pokoje oferowane przez Hotel Riu Palace Oceana Hammamet są ekskluzywne i przestronne, a wszechobecna woda zapewnia wypoczynek poprzez umożliwienie uprawiania różnego rodzaju sportów wodnych.

Wybór należy do Ciebie

Wybór hotelu to sprawa dużej wagi, jeśli wakacje w Tunezji chce się spędzić w ekskluzywni, nie dbając o samodzielne zapewnienie sobie urlopowych uciech. Jeśli natomiast takie wakacje nie wchodzą w grę, to można też spróbować ułożyć sobie własny plan wakacji i skorzystać z ofert wymagających mniejszego wkładu pieniężnego.