Narty na Mazurach

0
112
Rate this post

Wydawać by się mogło, że Mazury są miejscem gdzie najchętniej będziemy jeździć podczas słonecznych dni lata. Jednak już teraz tamtejsze miejscowości oferują turystom moc atrakcji. Najlepszą są chyba powstałe tam wyciągi narciarskie i doskonale przygotowane do jazdy trasy.

Piękna Góra w Gołdapi, Krzyżowa Góra pod Lidzbarkiem czy Góra Czterech Wiatrów w Mrągowie są to miejsca najbardziej znane narciarzom, zwolennikom Warmii i Mazur.

Gołdap jednak oferuje najpiękniejsze przeżycia. Ze szczytu Góry rozciągają się przepiękne widoki. Możemy ujrzeć jeziora, Puszczę Romincką, Wzgórza Szeskie. Wyremontowana krzesełkowa kolej linowa liczyć już będzie blisko 800 metrów. Na dół prowadzi pięć tras.

Gospodarze nie zapomnieli też o zapewnieniu zziębniętym narciarzom innych rozrywek. Na dole znajduje się kompleks rekreacyjno- wypoczynkowy, który zaspokoi najwymyślniejsze gusta. Zawiera on basen, sauny, jacuzzi, zjeżdżalnie, solaria oraz siłownię.

Poza tymi wszystkimi atrakcjami, będąc w Gołdapi mamy okazję pooddychać najczystszym w Polsce powietrzem. Jednym słowem z takich wczasów wrócimy nie tylko wysportowani ale również podreperujemy nasze zdrowie.