Polska Ibiza

0
32
Rate this post

Wielu z nas co roku zmaga się z problemem, gdzie spędzić wakacje. Nie trzeba daleko szukać, bo warto zostać w Polsce, gdzie turystyka jest na bardzo wysokim poziomie.
Jest jedno miejsce, które zostało okrzyknięte „Polską Ibizą”, a mianowicie jest to Jezioro Białe w miejscowości Okuninka. Jezioro jest najgłębszym oraz jednym z najczystszych w Polsce. Dookoła jeziora jest pełno obiektów oraz atrakcji turystycznych. Całe jezioro otacza piaszczysta plaża. Dla miłośników wędkarstwa znajdzie się tam miejsce na połów ryb. Co ciekawe, w tym regionie można pokusić się o złowienie niezwykle trudno dostępnego w Polsce węgorza.
Również dla naszych maluchów nie zabraknie rozrywki. Obok plaży znajduje się wesołe miasteczko, liczne wypożyczalnie łodzi, kajaków oraz rowerków. Natomiast dla dorosłych wieczorami odbywają się imprezy i potańcówki.
Jezioro Białe to idealne miejsce na odpoczynek zarówno dla par, grupy znajomych czy rodzin z dziećmi. Tutaj nie można się nudzić! To miejsce zapada w pamięci na bardzo długo.