Zalew Łapanów

0
73
Rate this post

Gdzie jest Zalew Łapanów?

Popularność sportów wodnych rośnie z roku na rok. W ciągu ostatnich kilku miesięcy zanotowano znaczny wzrost jeśli chodzi o zakup sprzętu do pływania i nurkowania. Zaopatrzeni w odpowiedni sprzęt powinniśmy znaleźć odpowiednią lokalizację na wakacje. Z pomocą przychodzi nam Zalew Łapanów.

Zlokalizowany w województwie małopolskim Zalew Łapanów jest idealną lokalizacją, w której możemy nauczyć się pływać, nurkować czy surfować. Świeżo otwarty w tym roku obiekt spełnia najwyższe światowe standardy. Dzięki temu możemy się czuć nad wodą pewnie i bezpiecznie. W tym roku szczególnie zadbano o dużą grupę ratowników pilnujących bezpieczeństwa kąpiących się.

Nie należy oczywiście zapominać o infrastrukturze jaką oferuje nam Zalew Łapanów. Do wyboru mamy basen, saunę oraz nowoczesne spa, w którym znajdują się znane w całym mieście bicze wodne. Gdy zgłodniejemy zawsze może się udać na stołówkę, gdzie czekają na nas lokalne potrawy i wyśmienita kuchnia. Po tak intensywnym wysiłku nie musimy sobie żałować nawet deseru.