Agroturystyka

0
37
Rate this post

Jak grzyby po deszcze powstają nowe zagrody agroturystyczne, oferujące gościom wypoczynek w miłym, wiejskim klimacie oraz domowe i zdrowe jedzenie. Jak wiadomo, nie każda z nich zasługuje na polecenie znajomym. Jak się ustrzec przed nieudanymi wczasami?

Po pierwsze zwracajmy uwagę na pierwszy kontakt z właścicielem. Jeśli niechętnie odpowiada na pytania, jest niemiły lub arogancki powinniśmy szukać innej oferty. Bardzo ważne jest jakie atrakcje znajdziemy w gospodarstwie, ale także to, czy turystyka w danej okolicy jest dobrze rozwinięta. Kolejną rzeczą na jaką powinniśmy zwracać uwagę jest wygląd strony internetowej; przyjrzyjmy się zdjęciom – czy nie ma na nim bałaganu lub źle wyglądających zwierząt. Powinny być na niej szczegółowo opisane atrakcje i udogodnienia na terenie gospodarstwa.

Nie trudno zepsuć sobie wakacje trafiając do brudnej i zapuszczonej agroturystyki z niemiłymi właścicielami. Najlepszą gwarancja rodzinnej atmosfery i udanego urlopu na wsi są opinie i polecenia znajomych.