Loty Rzeszów Oslo

0
37
podroze
Rate this post

Święta Narodowe…
Każdy z nas zapewne słyszał o karnawale w Rio… Imponuje nam rozmach, przepych i ogółem festiwal kolorów, który towarzyszy temu wydarzeniu w ciepłym, brazylijskim klimacie. Barwne pióra, tancerki, które szkolone są na tę okazję przez długi okres czasu.

Nie tylko jednak Brazylia ma swoje święta, każdy kraj w szczególny sposób obchodzi daną datę. Celebrujemy okres, który kojarzy się z czymś ważnym albo też po prostu przyciąga rzeszy turystów. Jak z tymi sprawami jest w nieco tylko odległym od nas Oslo?

Norwegowie szczególną uwagę przykuwają do Konstytucji. Respektują w szczególny sposób prawo i można rzec, że 17 maj właśnie czyli święto Konstytucji jest dla nich najważniejszą datą w kalendarzu. To wtedy loty Rzeszów Oslo gwarantują nam niezapomniane wrażenia. Paradę – świetnie zorganizowany przemarsz, uroczysty, ale jakże barwny. Festyn oraz okoliczne atrakcje towarzyszące temu wydarzeniu w różnych częściach Norwegii. Skandynawowie wcale nie są bierni w wyrażaniu własnych uczuć! Przełam ten kolejny stereotyp i zobacz na własne oczy!