Wakacje na San Escobar

0
49
Rate this post

Nowo odkryty kierunek turystyczny już dziś zaprasza do odwiedzania! San Escobar to ukryty, położony w tropikach skarb. Piaszczyste plaże, słońce przez prawie cały rok, a także bogata tradycja i smaczna lokalna kuchnia z pewnością przyciągną tego lata rzesze Polaków! Dzięki zacieśnionym ostatnio relacjom dyplomatycznym, obywatele naszego kraju są szczególnie przyjaźnie witani przez lokalną społeczność. Co ważne Polacy nie potrzebują wiz, by pojechać do San Escobar! Znajdź swoje połączenie do Santo Subito, Al Pacino i innych miejsc w San Escobar już dziś!*

Samolotem do Santo Subito? 

Najwięksi przewoźnicy prześcigają się w otwieraniu nowych tras do tej egzotycznej perełki. Do stolicy San Escobar można się wybrać z największych portów lotniczych w kraju. Dogodne połączenia są zaplanowane m.in. z lotniska w Warszawie oraz z Gdańska. W zaledwie kilka godzin można się znaleźć w zaprzyjaźnionym raju! Do Al Pacino z kolei można wybrać się tanimi liniami lotniczymi. Wymaga to nieco planowania i kilku przesiadek, przez co podróż trwa dłużej, jednak z pewnością warto się bliżej przyjrzeć ofercie, jeśli chcemy odrobinę zaoszczędzić!

Rozważ podróż pociągiem do Santo Subito!

Przewoźnicy kolejowi zapewniają, że pasażerowie niebawem będą mogli skorzystać z połączeń kolejowych na San Escobar. Oczywiście sprawa nie jest prosta, a podróż będzie wymagała przesiadki, jednak w najnowszym rozkładzie jazdy, który ukaże się w najbliższych dniach, znaleźć można będzie połączenie Warszawa – Santo Subito, które najprawdopodobniej obsługiwać będą składy kolei dużych prędkości. Taka decyzja to dobra wiadomość dla podróżnych. Jak wiadomo przewoźnicy kolejowi nie ograniczają podróżnych jeśli chodzi o wielkość bagażu, tak więc wybierających się na wakacje na San Escobar możemy zapewnić, limit bagażu nie będzie tu obowiązywał. Ceny biletów mają być przystępne, a oferta połączeń rozbudowana.

Zdecyduj się na wycieczkę autobusem na San Escobar?

Do wyboru mamy już wiele połączeń autokarowych na San Escobar. Taka podróż potrwa co prawda kilkanaście godzin, ale nowoczesne autobusy oferowane przez rodzimych przewoźników zapewniają komfort i wygodę. Praktycznie ze wszystkich większych polskich miast możliwy jest już przejazd autokarem do Santo Subito. Czy oferta powiększona zostanie o inne, szczególnie nadmorskie miejscowości? Przewoźnicy nie chcą jeszcze zdradzać szczegółów, jednak nieoficjalnie wiemy, że szykują kilka niespodzianek na nadchodzący sezon urlopowy.

Zdecydowani na tegoroczny urlop na San Escobar?

Już dziś warto sprawdzić wszystkie połączenia oferowane przez przewoźników. Na liście co prawda na razie tylko Santo Subito, ale kto wie, co nowego niebawem zaoferują przewoźnicy autobusowi, kolejowi i lotniczy! Sprawdźcie już dziś i zaplanujcie wspaniałe wakacje na San Escobar wraz z GoEuro!

*może kiedyś, biorąc pod uwagę, że San Escobar nadal nie istnieje Sprawdźcie jednak inne miejsca, do których można pojechać z GoEuro!