Ile charakterów, tyle ofert! Dopasuj wakacje do siebie i rodziny!

0
32
Rate this post

Wakacje w Europie przyciągają wieloma atrakcjami turystów, a nawet rodziny z dziećmi. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Biura obfitują w wiele ciekawych ofert. Turystyka musi sprostać wielu oczekiwaniom Klientów. Miłośnicy zwiedzania mogą podążyć szlakiem  zamków na wapiennych klifach, które umiejscowione są w Niemczech, Słowacji i Polsce. Zakochanym parom tradycyjnie polecany jest Paryż, Wenecja. Natomiast osobom nastawionym na rodzinną zabawę dedykowane są kraje z parkami rozrywki m.in.:

Polska
– Energylandia, ogromny park rozrywki podzielony na kilka stref dla najmłodszych, familijną, ekstremalną. Standardom dorównuje parkom europejskim, a nawet je przewyższa.
Paryż:
– Park Disneyland znajduje się 32 km od centrum Paryża, jest najbardziej znany w Europie. Do bajkowego świata zaprasza Alicja z Krainy Czarów, Piotruś Pan, bajkowe zamki, mnóstwo szalonych kolejek.
– Park Asterixa znajduje się w podobnej odległości jak Disneyland. Posiada 36 atrakcji, w tym 10 przeznaczonych dla najmłodszych, poniżej 6. roku życia.