Nowości:

Wyspy Scilly

Wyspy Scilly

Niezapomniane wczasy. Aby takie były człowiek musi odnaleźć to co najbardziej lubi. I wcale nie jest to takie proste zadanie. Jak się okazuje, aby odpowiedzieć na to pytanie należy najpierw popróbować różnego rodzaju wypoczynków, a dopiero później zadecydować.
Dla tych co już wiedzą, że ich niezapomnianymi wczasami jest czas spędzony w zacisznych i spokojnych miejscach, z całą odpowiedzialnością można polecić odwiedzenie wysp Scilly. Są to wyspy położone na zachód od wybrzeży Kornawalii.
Jak mówią bywalcy tamtejszych obszarów, spotkanie foki jest tam łatwiejsze niż zobaczenie człowieka. Ale o to przecież chodzi. Wycieczka z przewodnikiem zapewni nam jednak dodatkowe atrakcji oprócz ciszy i spokoju. Na wyspach Scilly możemy bowiem obserwować naturę w najczystszej postaci. Kormorany, maskonury, foki…Prawdziwa uczta dla wielbicieli zwierząt. A wieczorem nadchodzi czas na gawędę z nielicznymi miejscowymi, którzy żyją jakby w innym wymiarze przestrzeni. Ufni, z wyłączonymi telefonami komórkowymi, nie zamykają nawet drzwi wejściowych.