Na wrzesień – do Londynu w niższych cenach

0
63
Rate this post

Dolecieć do Londynu to jedno. Znaleźć tam w miarę niedrogi nocleg – drugie. Przedstawiamy wam wybrane propozycje londyńskich kwater w niższych cenach.

Co z tego, że jesienią pogoda jest gorsza? Są miejsca, gdzie zawsze jest tak samo zła. Dlatego można tam jechać o każdej porze roku. Choćby – do Londynu. Oto trzy propozycje noclegów w tym mieście w obniżonych cenach.

We wrześniu w południowej części aglomeracji za 206 zł

Drożyzna w ścisłym centrum miasta sprawia, że prezentujemy oferty z przedmieść. Wprawdzie trzeba skorzystać z metra, ale za noc wychodzi znacznie mniej. Pierwszy przykład: aparthotel Norbury w miejscowości Norbury Crescent.

Pokój dwuosobowy z łazienką kosztuje tam w dniach 14-15 września 206 zł za noc. To o 30% mniej niż trzeba by zapłacić normalnie. Plus: angielskie śniadanie wliczone w cenę!

Wembley od 190 zł

W tym samym okresie za noc w pokoju dwuosobowym w hotelu Euro Wembley zlokalizowanym w znanej miejscowości o tej samej nazwie noc kosztuje 190 zł. Podobno metrem można dojechać stąd do centrum miasta w 40 minut.

Także ten pokój jest o 30% tańszy niż normalnie. I również w tym przypadku w cenę wliczone jest śniadanie. Zobaczcie sami!

Mieszkanie na zachodzie za 118 zł od osoby

Kto chce mieszkać trochę wygodniej może zdecydować się na trzecią z naszych propozycji – dwupokojowe mieszkanie w Twickenham. Do Londynu jest stąd kawałek, za to w pobliżu znajduje się pałac Hampton.

Tower of London i Tower Bridge

Ile trzeba zapłacić za wynajem tego mieszkania? Za trzy noce – 1416 zł. Co w przeliczeniu na osobę daje nam 118 zł. Dużo czy mało? To zależy – w tym przypadku gotować trzeba sobie samodzielnie.